Kravu apdrošināšana

Kravu apdrošināšana “Seesam” ir uzticams veids, kā pasargāt sava uzņēmuma īpašumu pret finansiālajiem zaudējumiem pārvadāšanas, iekraušanas un izkraušanas laikā. Visas transporta operācijas ir pakļautas dažādiem riskiem, piemēram, neparedzētiem bojājumiem, kravas nolaupīšanai utt., kas nozīmīgi var ietekmēt īpašnieka plānus un finanšu stāvokli.

Mūsu piedāvātās kravu apdrošināšanas pamatā ir starptautiski atzīti un visplašāk kravu apdrošināšanā izmantotie ICC noteikumi. “Seesam” ir iespējams apdrošināt tiklab importa un eksporta sūtījumus, izmantojot jūras, gaisa vai sauszemes transportu, kā arī iekšzemes kravu sūtījumus, ieskaitot preču īslaicīgu uzglabāšanu transportēšanas laikā.

Ņemot vērā klienta vēlmes, mūsu speciālisti kravu var apdrošināt ne tikai vienreizējam preču sūtījumam, bet izstrādāt īpašu piedāvājumu gada kravu apdrošināšanas programmai.

Piedāvājot klientiem kravu apdrošināšanas pakalpojumus, “Seesam” plaši izmanto savas mātes kompānijas “Pohjola Non-Life Insurance Company” un “L’loyds” aģentu tīklu lielo pieredzi šajā specifiskajā apdrošināšanas veidā visā pasaulē. Tā ir būtiska priekšrocība, kas ļauj operatīvi reaģēt zaudējumu gadījumā, ja negadījums noticis ārpus Latvijas.

 

Vēl jūs varētu interesēt

Uzņēmēju ieguvumi

Pieteikties